- Moje zamiłowanie – to sport, a w szczególności jazda na nartach – mówi Gabrysia, uczennica klasy pierwszej Prywatnego Gimnazjum.

Gabriela Hopek – wicemistrzyni Polski w slalomie, Paulina Hopek 4. miejsce w swojej grupie. Mistrzostwa Polski młodziczek odbyły się w Laworcie, były ostatnią eliminacją do Mistrzostw Świata dzieci. Odbyły się one 4 i 5 marca we włoskiej Folgariii. Gabiela Hopek reprezentowała nasz kraj na tych zawodach i zajęła 22. miejsce w gigancie i 27. miejsce w slalomie.

W tym sezonie Gabrysia w zawodach międzynarodowych we Vratnej zajęła 3. miejsce w gigancie i 6. miejsce w slalomie.

W styczniu Gabrysia brała również udział w olimpiadzie dzieci w Insbruku w Austrii, zajęła tam 17. miejsce w gigancie.

W Pucharze Polski zajęła czterokrotnie 2. miejsce, a raz 3. miejsce.

Natomiast Paulina zajęła 4. miejsce w Ustrzykach, a 8. w Białce.

Trzymamy kciuki za nasze uzdolnione siostry. Życzymy nadal tak wielkich sukcesów.