ZDJĘCIA - część oficjalna

ZDJĘCIA - dyskoteka

Cała uroczystość rozpoczął występ szkolnego chóru, który wykonał utwór Johna Lennona Imagine. Zespół składa się z uczniów klasy 1b (Łucja Matyaszek, Alicja Kanik, Maja Stawiarska, Aleksandra Lis), klasy 2 (Paulina Maciuszek, Alicja Kanik, Przemysław Gozdecki, Kinga Wójcik), Klasy 3b (Aleksandra Pych, Julia Gawlak, Alicja Bodziony,  Sara Krupińska, Barbara Śledź, Wiktoria Tokarczyk, Wioleta Kuchnia) oraz klasy 3a (Izabela Pulit, Radosław Janik, Łukasz Gancarczyk, Bartosz Setlak, Katherine Foglar).

Uroczystość poprowadziła uczennica klasy 1b – Łucja Matyaszek oraz uczeń klasy 2 Jakub Bomba.

Po ciepłych słowach pani dyrektor Agnieszki Weryńskiej -Kot oraz Dyrektor Powiatowej i Miejsko-Gminnej Biblioteki Publicznej w Starym Sączu pani Marii Sosin oraz odczytaniu listu od Burmistrza Starego Sącza Jacka Lelka uczniom klas trzecich zostały wręczone nagrody za osiągnięcia naukowe, sportowe, za aktywny udział w życiu szkoły, za najwyższą średnią, 100% frekwencję oraz inne.

Następnie przyszedł czas na najbardziej oczekiwaną część komersu – gimnazjony, rozdane w Prywatnym Gimnazjum po raz dziewiąty. Tą część poprowadzili uczniowie klas 1: Maria Ogorzały, Zuzanna Gonciarz oraz Karol Duda. Gimnazjony czytały uczennice klasy 2: Paulina Maciuszek, Kinga  Wójcik, Martyna Bazielich oraz uczeń klasy 1b Janek Sznajder. Korony i szarfy przygotowane przez klasę drugą wręczały Magdalena Jop oraz Kinga Krupińska. Oczywiście symbolicznie rozwinięty został prze Michała Kuchnię czerwony dywan. Gimnazjona otrzymał każdy uczeń klasy trzeciej, każdy gimnazjon został napisany specjalnie i opisywał najbardziej charakterystyczną cechę, zainteresowanie absolwenta. Brawa należą się w szczególności Michałowi i Filipowi z klasy 2. Wszystkie gimnazjony  można zobaczyć w szkolnej kronice.

Szkolny zespół wykonał jeszcze jeden utwór pocgodzący z filmu Shrek.

Na scenie pojawiły się klasy 3. W ciepłych słowach podziękowali rodzicom, nauczycielom, młodszym kolegom, a szczególnie wychowawcom. Przygotowali filmiki – teledyski. Każda klasa nagrała też pożegnalną piosenkę i przygotowała filmik wspomnieniowy ze zdjęć klasowych oraz nagrań.

Tradycyjnie klasy trzecie wystawiły przedstawienie, tym razem Balladynę.  Przedstawienie wzbogacone zostało przerywnikami tanecznymi w wykonaniu 3a.

Na koniec pani Iwona Rams właściciel szkoły podziękowała rodzicom i uczniom za wspólne trzy lata w Prywatnym Gimnazjum.

Część oficjalną zamknął przepiękny utwór wykonany prze uczennicę klasy 3b Barbarę Śledź.

O godzinie 17 wszyscy uczniowie, absolwenci, nauczyciele i rodzice spotkali się w Karczmie nad Potokiem w Rytrze, gdzie odbyła się dyskoteka, na której wszyscy wspaniale się bawili.

Na pewno były to niezapomniane chwile, tak jak niezapomniane pozostaną obie klasy trzecie.