Koniec roku szkolnego to czas podsumowań nie tylko dla uczniów, to również moment refleksji nad tym, co w danym roku udało się osiągnąć. Trzeba stwierdzić, że minione dziesięć miesięcy to czas wytężonej pracy, zakończonej licznymi sukcesami na polu sportowym, wychowawczym i naukowym. Sumienna i systematyczna praca nauczycieli, uczniów i rodziców przyniosła bowiem liczne sukcesy w konkursach przedmiotowych i tematycznych, zawodach sportowych na szczeblu ogólnopolskim i wojewódzkim. Fakt ten cieszy niezmiernie. Jest on bowiem dowodem na to, że solidarna współpraca między szkołą a domem rodzinnym rodzi słodkie owoce sukcesu.
    Czego więc należy życzyć sobie na przyszłość? Na tę najbliższą - spokoju i wyciszenia, na tę powakacyjną – zapału do pracy, miłej współpracy z rodzicami, dalszych sukcesów na polu dydaktycznym.

Dziękujemy wszystkim za ten rok szkolny.
Życzymy miłego odpoczynku i do zobaczenia po wakacjach!