Na początek „królowa nauk” MATEMATYKA:

Z matematyką najlepiej poradzili sobie uczniowie Prywatnego Gimnazjum w Starym Sączu. Biorąc pod uwagę szkoły publiczne to bezapelacyjnie Gimnazjum w Przysietnicy zna „królową nauk” od podszewki. Najsłabiej wypadli uczniowie z gimnazjum w Barcicach.

JĘZYK POLSKI

W części humanistycznej bez zmian. Króluje Prywatne Gimnazjum, tuż za nim Gimnazjum w Przysietnicy a ranking zamyka Gimnazjum w Barcicach.

PRZEDMIOTY PRZYRODNICZE

Na podium Prywatne Gimnazjum, tuż za nim Gimnazjum w Przysietnicy. Pozostałe szkoły na takim samym poziomie 50%.

HISTORIA I WIEDZA O SPOŁECZEŃSTWIE

Ponownie na podium znalazło się Prywatne Gimnazjum w Starym Sączu. Biorąc pod uwagę szkoły publiczne, bezapelacyjnie prowadzi Gimnazjum w Przysietnicy. Tuż za nim Gimnazjum „Słowackiego” w Starym Sączu. Ranking zamyka (bez zmian) Gimnazjum w Barcicach.

JĘZYK ANGIELSKI -POZIOM PODSTAWOWY

Język angielski w Gimnazjum „Słowackiego” i Gimnazjum w Barcicach wypadł gorzej niż ogólny wynik gminy, powiatu i województwa. Bardzo dobrze spisali się uczniowie Gimnazjum w Przysietnicy. Gimnazjum Prywatne w Starym Sączu znów na podium.

JĘZYK ANGIELSKI -POZIOM ROZSZERZONY

Język angielski na poziomie rozszerzonym to ogromna przepaść między Prywatnym Gimnazjum w Starym Sączu a pozostałymi publicznymi placówkami. Najlepiej (ze szkół publicznych) poradziło sobie Gimnazjum w Przysietnicy.

JĘZYK NIEMIECKI

Język niemiecki zdawali tylko uczniowie Gimnazjum w Gołkowicach (17 osób), wynik 43%

JĘZYK ROSYJSKI

Język rosyjski zdawali tylko uczniowie Gimnazjum w Przysietnicy (8 osób) – wynik: 55%

Biorąc pod uwagę wszystkie szkoły (publiczne i prywatne) to na podium stoi Prywatne Gimnazjum w Starym Sączu.

Gdy przeanalizujemy tylko SZKOŁY PUBLICZNE, to LIDEREM wszystkich „rankingów” jest Gimnazjum w Przysietnicy. Gratulujemy!