ZOBACZ GALERIĘ ZDJĘĆ >>>

O godz. 8.00 spotkaliśmy się w szkole, skąd autokarem i busem ruszyliśmy w drogę do Wierchomli. Następnie najtrudniejszym - czarnym szlakiem ruszyliśmy w stronę schroniska. Trasa była intensywna,  ale cała grupa sprawnie i szybko dotarła do celu. Na miejscu niektórzy uczniowie aktywnie spędzali czas, grając w piłkę, bawiąc się na placu zabaw, turlając się ze stromej góry. Inni odpoczywali, rozmawiali, grali w karty.

Oczywiście odbyło się ognisko z pieczeniem kiełbasek. Miały odbyć się również zabawy integracyjne, niestety uczniowie byli tak zajęci swoimi zabawami i rozmowami lub po prostu wylegiwaniem się, że postanowiliśmy z tego punktu wycieczki zrezygnować.

Pod szkołą byliśmy koło godz. 15.30

Wycieczka jak zwykle skończyła się za szybko. Pomimo tego wszyscy zregenerowali siły i fantastycznie odpoczęli od zajęć szkolnych. Był to dla uczniów cudowny czas zabawy i integracji.