Galeria zdjęć >>>

Po odczytaniu fragmentu Pisma Św. oraz wspaniałym posiłku przyszedł czas na umilenie czasu kolędami. Odbył się konkurs, w którym nagrodą był tak zwany „Dzień Bez Pytania”. Po czarujących występach miał zostać ogłoszony werdykt. Jasne było, że pierwsze miejsce należało się klasie drugiej b, lecz nasza droga pani dyrektor nie chciała sprawiać przykrości pozostałym klasom, tak więc pierwsze miejsce otrzymali wszyscy. Koniecznym wydaje się wspomnieć o cudownym występie nauczycieli. Oni również wygrali.

Następnie nadszedł czas rzewnych i szczerych życzeń, pożegnań i wyznań. Na całokształt złożyła się świetna atmosfera, wspaniałe jedzenie i niezastąpione towarzystwo - czyli całe Prywatne, razem z naszymi pedagogami. Myślę, że to wydarzenie zapadnie w naszą pamięć na długo. I nikt tak prędko nie będzie chciał zapomnieć.

(Maria Orzechowska)

Występ klasy 1.