Zapraszamy do obejrzenia galerii zdjęć >>

Pierwszym punktem wycieczki była wizyta w studiu TVN, gdzie oprowadzał nas pan Jerzy Kramarczyk - absolwent Państwowej Wyższej Szkoły Teatralnej w Warszawie. Oglądaliśmy studio 'od kuchni', po czym w pomieszczeniu, gdzie nagrywany był program ,,Rozmowy w toku'', stworzyliśmy własną, pamiątkową płytę. Następnie zwiedzaliśmy serialową ,,Szkołę'' i ,,Szpital''.

Kolejnym punktem wycieczki było Muzeum Armii Krajowej im. gen. Emila Fieldorfa ''Nila'', gdzie poznaliśmy wiele pasjonujących faktów na temat okupowanego Krakowa i Armii Krajowej. Grając w interaktyną grę, mogliśmy wcielić się w mieszkańców Generalnego Gubernatorstwa, lecz szansę na zwycięztwo miał tylko ten, kto wykazał się wiedzą na temat II wojny światowej.

Ostatnim punktem programu okazał się spektakl w teatrze Bagatella - ,,Najdroższy''. Na scenie mogliśmy zobaczyć m.in. Magdalenę Walach. Przedstawienie cieszyło się dużym zainteresowaniem uczniów.

Po spektaklu przyszła niestety pora na powrót... Ok. godziny 21:00, musieliśmy powrócić do realnego świata na starosądeckim rynku.

(Łucja Matyaszek)