Bale przebierańców sprawiają zawsze wiele radości zarówno tym małym jak i większym uczniom. To właśnie podczas takich imprez spełniają się dziecięce marzenia. Każdy lubi, chociaż na kilka godzin wcielić się w ulubioną postać z bajek, książek lub filmów. Zatem pomysłów na stroje nie zabrakło! Uczniowie zaprezentowały się we wspaniałych przebraniach. Na sali pojawiły się: księżniczki, tancerki hula, Zbyszko z Bogdańca, gangsterzy, czarownice, piraci, wojownicy, mechanicy, misie, pandy, jednorożce, krasnale i wiele innych niezwykłych postaci.

Zabawę karnawałową poprowadził DJ. Punktem kulminacyjnym zabawy karnawałowej był wybór najlepiej przebranych gimnazjalistów.. Nauczyciele mieli ogromny problem z wyborem najlepszych strojów, dlatego o pomoc zostały poproszone absolwentki obecne na dyskotece: Monika, Ola oraz Gabrysia. Sędziowie brali pod uwagę pomysł na przebranie oraz umiejętności taneczne. Główną nagrodę – bon do Reserved na kwotę 100 zł otrzymała uczennica klasy 2b – Agnieszka Kozik, drugie miejsca i bony do Reserved za 50 zł otrzymały dwie osoby: Łucja Mataszek (kl. 2b) oraz Szczepan Niemiec (kl. 1). Gratulujemy!

Nie zabrakło oczywiście poczęstunku. Zabawa upłynęła w iście karnawałowej atmosferze, wprowadzając uczniów i nauczycieli w radosny nastrój, a uśmiech na twarzach potwierdzał dobrą zabawę.