Tak jak poprzednio, punkty sprzedaży były rozlokowane w trzech miejscach – w Prywatnym Gimnazjum, Niepublicznej Szkole Podstawowej i Niepublicznym Przedszkolu. Każde ze stoisk cieszyło się ogromnym zainteresowaniem.

Po dwóch dniach, w sumie uzbieraliśmy   1440 zł. Mamy nadzieję że pieniążki te pomogą w leczeniu i rehabilitacji naszej chorej koleżanki, za którą wszyscy trzymamy kciuki.

Jak widać – niewiele trzeba, aby pomóc. Wystarczy tylko dobry pomysł, a o wykonanie nie musimy się martwić, mając takich kolegów. Kiermasz dał nam wszystkim okazję do jałmużny wielkopostnej i refleksji przedświątecznej. Uświęcił nas w przekonaniu, że warto pomagać. Zawsze i mimo wszystko. A najpiękniejszym wynagrodzeniem będzie uśmiech i wdzięczność naszych małych-wielkich potrzebujących.

(Łucja Matyaszek)