Po Mszy świętej w Kaplicy Miłosierdzia Bożego na Osiedlu Słonecznym, uczniowie przeszli do nowego budynku i nowych sal lekcyjnych. Każdą klasę gimnazjalną powitała pani dyrektor Agnieszka Weryńska – Kot. Uczniowie po spotkaniu z wychowawcami, otrzymaniu planu lekcji, udali się zwiedzać nową szkołę.

W tym roku szkolnym uczniowie gimnazjum będą uczyć się we wspólnym budynku z Niepubliczną Szkołą Podstawową, która przywitała trzy nowe klasy: 1, 4 oraz 7. Pojawili się również nowi nauczyciele:

- Ewa Górska – wychowawca klasy 4 i nauczyciel matematyki w klasie 4 i 7.

- Małgorzata Fornagiel – wychowawca klasy 1.

- Aneta Kuzak – nauczyciel języka niemieckiego, który w tym roku zastąpi panią Anetę Ząbek.

- Dorota Bober oraz Anna Dziedzina – wychowawczynie świetlicy

- oraz nowi księża:

Ks. proboszcz Janusz Ryba, który uczyć będzie klasy 3 Gimnazjum

Ks. Janusz Stachoń, który edukować będzie w klasach 1-3 Szkoły Podstawowej oraz klasę 2 gimnazjum

Ks. Łukasz Halada– nauczyciel klasy 4 i 7.

Wszystkim uczniom i nauczycielom życzymy wytrwałości i powodzenia w nowym roku szkolnym!