Rozpoczęliśmy dziś nowy rok szkolny. O godz 9.00 uczestniczyliśmy w Myszy świętej, następnie na boisku LO wysłuchalismy krótkiej akademii przygotowanej przez klasę 3 b, która życzyła samych sukcesów w nadchodzacym roku wszystkim klasom, a szczególnie klasom trzecim, które czeka w tym roku egzamin gimnazjalny.

Ciepłe słowa i życzenia otrzymali również nauczyciele, którym życzono wytrwałości, cierpliwości oraz sukcesów.

Uczciliśmy minutą ciszy wszystkich, którzy oddali życie w czasie II wojny światowej.

W tym roku szkolnym powitaliśmy dwie klasy pierwsze, których wychowawcami zostały: Anna Komar oraz Agata Smoleń.

Powitaliśmy również nową Dyrektor Prywatnego Gimnazjum - Agnieszkę Weryńską-Kot oraz nowych nauczycieli:

- panią Elżbietę Wójcik - pedagoga szkolnego,

- panią Annę Pawlik - nauczyciela informatyki i zajęć technicznych,

- pana Jakuba Bobera - nauczyciela wychowania fizycznego,

- księdza Michała Wójcika.

Jeszcze raz życzymy wszystkim wytrwałości i zapału w zdobywaniu wiedzy.