Autokary dowiozły naszą liczną, 80 - osobową grupę do Jaworek Homole, a dalej wyruszyliśmy pieszo w schroniska. Dzieci szły równym tempem i z wielką niecierpliwością wypatrywały celu trasy. Najmłodsi uczniowie mogli liczyć na pomoc starszych kolegów i koleżanek przy niesieniu ciężkich plecaków i wchodzeniu pod górę. Po dotarciu do celu naszej podróży, w blasku pięknego jesiennego słońca mogliśmy odpocząć, pograć w gry zespołowe, zabawy integracyjne. Nasyceni cudownymi widokami rozpaliliśmy ognisko i upiekliśmy kiełbaski, które wszystkim wybornie smakowały.

Ten wyjazd zostanie w pamięci na bardzo długo, nie tylko ze względu na piękne miejsce i cudowną zabawę, ale także i dlatego, że wszyscy mogli bliżej poznać się nie tylko ze swoją, ale i z innymi klasami. Wspólnie wszyscy możemy rzec, że wycieczka była naprawdę udana, gdyż zintegrowaliśmy się na dobre i na złe.