W zapełnionym do granic kinie zgromadzili się przedstawiciele samorządu, dyrektorzy szkół, występujący licznie uczniowie oraz ich opiekunowie. W przeglądzie wzięło udział 19 szkół i przedszkoli z terenu całej gminy. Ogromna praca i zaangażowanie uczniów wielokrotnie nagradzana była brawami. Zresztą nie mogło być inaczej. Publiczność była zachwycona a wyłonienie najlepszych wykonawców było piekielnie trudne. Dla nas Wszyscy byli zwycięzcami!

We wspólnym śpiewaniu wzięli też udział uczniowie Prywatnego Gimnazjum (od lewej):

Julia Pasoń 3a

Izabela Pulit 3a

Radosław Janik 3a

Bartosz Setlak 3a

Łukasz Gancarczyk 3a

Maja Stawiarska 1b

Aleksandra Pych 3b

Sara Krupińska 3b

Barbara Śledź 3b

Aleksandra Lis 1b

Alicja Kanik 1b

Podziękowania należą się nauczycielom muzyki: pani Nickpońskiej i panu Szewczykowi.

Na koniec Burmistrz Starego Sącza, Jacek Lelek podziękował wszystkim uczestnikom za trud przygotowania się do przeglądu i podtrzymywania pięknej tradycji śpiewania pieśni patriotycznych i niepodległościowych. Zaprosił także mieszkańców gminy Stary Sącz do udziału w ich wspólnym śpiewaniu w dniu 11 listopada o godz. 17.00 w restauracji Marysieńka.